Oferta dla klas

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przeznaczoną dla klas

Reportaże klasowe

Oferta foto

Nasz fotograf jest z klasą od samego początku balu do godziny 1:30 w nocy. Podczas studniówki wykonuje zdjęcia reportażowe z części oficjalnej oraz zabawy a także zdjęcie grupowe oraz zdjęcia na ściance. W przypadku, gdy na balu nie ma ścianki, lub możliwości jej zainstalowania wykonywane są inne zdjęcia uwieczniające każdą z par. Nasz zespół fotografów posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji balów studniówkowych, gotowe zdjęcia są wyselekcjonowane oraz poddane obróbce cyfrowej. Zdjęcia udostępniane są do pobrania na zabezpieczonym serwerze. Istnieje także możliwość wykonania spersonalizowanych pudełek i nośników (dvd/pendrive). Cena zależy od ilości osób zainteresowanych takim rozwiązaniem.

 

CENA USŁUGI FOTO zaczyna się od 1800 zł brutto
cena zależy od miejsca balu oraz zakresu usługi

Oferta wideo

Do dyspozycji klasy jest 2 operatorów filmowych od początku balu do godziny 1:30 w nocy. Każdy z nich dysponuje sprzętem nagrywającym filmy w najwyższej jakości obrazu. Operatorzy, nie korzystają z dodatkowych lamp doświetlających, które oślepiają uczestników. Sprzęt wykorzystywany przy realizacji jest w stanie poradzić sobie w najcięższych warunkach oświetleniowych bez konieczności rozpraszania uczestników dodatkowym oświetleniem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i przede wszystkim z pomysłem, by cała klasa była zadowolona z efektu końcowego.

W naszym standardowym pakiecie oferujemy film długości 80 minut w formie reportażowej, który zawiera elementy oficjalne balu oraz zabawę. Oprócz tego wykonujemy skrót w formie klipu, zawierający najciekawsze momenty, idealny do udostępnienia na portalach społecznościowych.

Wykonujemy także wstępy tzw. czołówki. Każda z klas ma możliwość zrealizowania takiego krótkiego wstępu do swojego filmu. Taka usługa realizowana i wyceniana jest oddzielnie – cena filmu uzależniona jest od czasu pracy operatorów, potrzebnego do zrealizowania scenariusza, który współtworzymy oczywiście z klasą.

Gotowe materiały udostępniamy do pobrania na naszym zabezpieczonym serwerze. Istnieje także możliwość wykonania spersonalizowanych pudełek i nośników (dvd/pendrive). Cena zależy od ilości osób zainteresowanych takim rozwiązaniem.

 

CENA USŁUGI WIDEO zaczyna się od 2850 zł brutto
cena zależy od miejsca balu oraz zakresu usługi

Przy wyborze zarówno usługi foto jak i wideo istnieje możliwość dodatkowego rabatu!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się realizacją foto-wideo, gwarantujemy najwyższą jakość usług. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt pod adresem

kontakt@grupa230v.pl