Oferta kompleksowa dla szkół

Zapraszamy się do zapoznania z ofertą kompleksową przeznaczoną dla szkół

Nasz zespół jest w stanie zapewnić usługę kompleksową. W zależności od preferencji uczestników, możemy zrealizować reportaż wspólny dla całej szkoły lub osobno dla każdej z klas biorących udział w balu.

Jakie są korzyści z usługi kompleksowej? Przede wszystkim organizacja. Wykonanie reportażu dla uczestników nie jest dla nich utrudnieniem, jest lepiej zorganizowane niż w przypadku, gdy każda z klas zatrudnia oddzielną ekipę. Gwarantujemy, że takie rozwiązanie może jedynie polepszyć jakość usługi i oczywiście jest rozwiązaniem tańszym niż w przypadku, gdy każda klasa zatrudnia inną ekipę.

 

Ekipa dla każdej klasy

Nasz zespół jest w stanie zagwarantować dwóch operatorów filmowych jednego fotografa dla każdej z klas biorących udział w balu. Takie rozwiązanie gwarantuje, że nikt z uczestników nie poczuje się pominięty w efekcie końcowym. Każda z klas otrzyma własny film reportażowy, skrót studniówki w formie teledysku oraz minimum 250 zdjęć z balu. Polecamy film długości ok. 80 minut w formie reportażowej, jednak zarówno długość jak i typ filmu możemy dostosować dla preferencji każdej z klas. Ponadto wykonywane są oczywiście zdjęcia grupowe oraz zdjęcia na ściankach, gdzie każda z par uczestniczących w balu zostanie uwieczniona.

Wykonujemy także wstępy tzw. czołówki. Każda z klas ma możliwość zrealizowania takiego krótkiego wstępu do swojego filmu. W przypadku oferty kompleksowej, taka usługa realizowana i wyceniana jest oddzielnie dla każdej z zainteresowanych klas – cena filmu uzależniona jest od czasu pracy operatorów, potrzebnego do zrealizowania scenariusza, który współtworzymy oczywiście z klasą.

 

Jeden zespół dla szkoły

Opcję tę polecamy w przypadku mniejszej ilości klas. W zależności od liczby uczestników przydzielany jest zespół operatorów i fotografów. W efekcie powstaje jeden film reportażowy dla wszystkich uczestników wraz ze skrótem w formie teledysku oraz jedna pula zdjęć dla całej szkoły. W tym pakiecie również wykonywane są zdjęcia grupowe oraz zdjęcia na ściankach.

Wszystkie materiały są udostępniane dla uczestników balu na zabezpieczonych serwerach przynajmniej przez rok. Istnieje także możliwość wykonania spersonalizowanych pudełek i nośników (dvd/pendrive). Cena zależy od ilości osób zainteresowanych takim rozwiązaniem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się realizacją foto-wideo, gwarantujemy najwyższą jakość usług. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą kompleksową prosimy o kontakt pod adresem

kontakt@grupa230v.pl

Prosimy o podanie daty oraz miejsca balu oraz liczbę uczestników. Skontaktujemy się z Państwem by doprecyzować zakres usługi tak, aby osiągnąć jak najlepszy efekt.